chasseur المپیک مسابقه وزنه بردار وزنه برداری

chasseur: المپیک مسابقه وزنه بردار وزنه برداری رقابت های وزنه برداری بازی های المپیک پیشکسوتان جواد سمیعی متین وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم

گت بلاگز کهگیلویه و بویراحمد آبرسانی به ۲۳۲ هزار نفر از جمعیت کهگیلویه وبویراحمد

مدیرعامل آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه آبرسانی به ۲۳۲ هزار نفر از جمعیت این شهری و روستایی استان در شهرستان‌های دهدشت، سوق، لنده و چرام از طریق

آبرسانی به ۲۳۲ هزار نفر از جمعیت کهگیلویه وبویراحمد

به گزارشگروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان ازیاسوج ؛علی داودی مهر گفت : این پروژه با پیگیری مسئولان استانی از جمله نماینده عالی دولت و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و با حضور وزیر نیرو کلنگ زنی شد.
وی با تاکید بر اینکه دولت و مجموعه وزارت نیرو نگاه مثبتی به استان کهگیلویه و بویراحمد دارد عنوان کرد: زیاد کردن تخصیص حق آبه و اجرای پروژه های بزرگ در حوزه آب موئد این مسئله است.

عبارات مهم : جمعیت

داودی مهر ابراز کرد: پروژه آبرسانی به شهرهای گرمسیری از جمله دهدشت، سوق، لنده و چرام جزو ضروریات بوده و امیدواریم با تخصیص اعتبار مورد نیاز جهت تسریع در روند اجرایی پروژه شاهد افتتاح و بهره برداری آن در کمترین وقت ممکن باشیم.
مدیرعامل آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد افزود: با اجرای پروژه آبرسانی به 4 شهر کهگیلویه و بویراحمد بیش از 152 هزار نفر از جمعیت شهری و بیش از 87 هزار نفر از جمعیت روستایی استان جهت افق 1410، از نعمت آب شرب سالم و پایدار بهره مند می شوند.
داودی مهر از احداث 8 باب مخزن ذخیره آب با ظرفیت 50 هزار و 500 متر مکعب و چهار واحد ایستگاه پمپاژ در این پروژه خبر د اد و گفت: آینده نگری شده است که حدود 17 میلیون مترمکعب آب انتقال می یابد و تا 32 میلیون مترمکعب نیز قابل توسعه است.
وی تصریح کرد: سد کوثر دارای حجم مخزن 580 میلیون مترمکعب بوده و در 50 کیلومتری گچساران واقع شده است و تخصیص داده شده است بخشی از آب ذخیره شده است در سد کوثر به آب شرب شهرهای این استان از سال های گذشته، مطالبه مردم بود که خوشبختانه به وسیله دولت یازدهم، این امر محقق شد.
انتهای پیام/غ

واژه های کلیدی: جمعیت | پروژه | میلیون | استانی | علی داودی | کهگیلویه و بویراحمد | کهگیلویه وبویراحمد | آبر سانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog