chasseur المپیک مسابقه وزنه بردار وزنه برداری

chasseur: المپیک مسابقه وزنه بردار وزنه برداری رقابت های وزنه برداری بازی های المپیک پیشکسوتان جواد سمیعی متین وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم

گت بلاگز همدان کسب 132 مدال ملی و 7 مدال بین‌المللی ره آورد تلاش ورزشکاران نهاوند

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: سال گذشته ورزش نهاوند با کسب 132 مدال ملی و 7 مدال بین‌المللی در رشته‌های متفاوت سهم ارزنده‌ای در موفقیت ورزش استان داش

کسب 132 مدال ملی و 7 مدال بین‌المللی ره آورد تلاش ورزشکاران نهاوند

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ روزبه اظهار داشت: در حال حاضر 41 هیات ورزشی فعال و سه هیات غیر فعال خاص مردها و در بخش بانوان نیز 35 هیات ورزشی فعال و سه هیات غیر فعال وجود دارد .

وی به مدالهای کسب شده است سال گذشته به وسیله ورزشکاران این شهرستان اشاره کرد و افزود: سال گذشته ورزشکاران این شهرستان موفق شدند 132 مدال کشوری ، هفت مدال بین المللی در رشته های متفاوت کسب نمایند و علاوه بر این دو نفر به عنوان مربی و چهار نفر به عناون داوربه تیم های ملی و اردوهای بین المللی دعوت شده است اند .
محرم روزبه با بیان اینکه در حال حاضر ورزشکاران این شهرستان در 9 تیم لیگ ورزشی حضور دارند تصریح کرد: همچنین از ورزشکاران این شهرستان در سال گذشته 28 نفر به اردوی تیم ملی دعوت شده است اند که 10 نفر آنها به عضویت تیمهای ملی برگزیده شده است اند .
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند به کارها صورت گرفته در برگزاری مسابقه های جام نوروزی اشاره کرد و افزود: در مسابقه های فوتبال جام نوروز ،گرامیداشت یاد و خاطره 850 شهید شهرستان نهاوند و شهدای ورزشکار و فوتبالیست که به طور همزمان در سطح بخش های مرکزی، فیروزان، گیان، برزول، و دِه مرکزها به شکل دوره ای و حذفی برگزار شد.
وی تصریح کرد: این مسابقه های با کمک دهیاری ها و هیئت ورزشی روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان نهاوند برگزار شد و 230 تیم با بیش از 4000 ورزشکار که مشمول بر بازیکن، مربی، سرمربی، سرپرست مسابقات، داور وخط نگهدار بودند به مدت 25 روز از 27 اسفندماه سال 95 تا 15 فروردین ماه امسال به صورت دوره ای و حذفی با هم مسابقه کردند.
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند افزود: در این دوره از مسابقه های که زیاد تیم ها روستایی بودند بعضی از استان های هم جوار مانند لرستان و کرمانشاه و شهرستان های تویسرکان، نورآباد، بروجرد، ملایر، والشتر با تیم های قدرتمندی در این دوره از مسابقه های شرکت کردند.
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند عنوان کرد: این مسابقه های در هر جام بانام یک شهید فوتبالیست و ورزشکار برگزار شد و در آخر مسابقه های نیز از تیم های اخلاق به نحو شایسته ای تقدیر گردید همچنین تیم های برنده در هر منطقه به همراه عالی ترین بازیکنان شناسایی شده است و در مجموع بعد از مسابقه های انتخابی به عنوان تیم شهرستان جهت حضور در مسابقه های روستایی استان و کشوری معرفی شدند.
روزبه افزود: این مسابقه های هرسال با کمک دهیاری و ورزشکاران و هیئت روستای و بومی محلی با نظم خوبی برگزار می شود و بازیکنان بزرگی از نهاوند مانند روزبهانی، مهدی کیانی، شهید نادری وپیرزادی وسلگی و علی بخشی وده ها فوتبالیست دیگر به کلوب های کشور و دیگر استان ها معرفی شدند که نشانه از برگزاری این مسابقه های پر کردن اوقات فراغت جوانان و جلوگیری از گرایش آنها به سمت مواد مخدر و اعتیاد است.
روزبه با اشاره به بدهی 50 میلیونی این اداره به دستگاههای اجرایی گفت: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته 25 میلیون تومان از این بدهی که مربوط به حامل های انرژی بود تسویه شد.
وی بیان کرد: همچنین امسال در نظر داریم سالن های ورزشی شهرستان نهاوند را سازماندهی کنیم و در حال حاضر این سالن های ورزشی تحت نظارت مستقیم اداره ورزش و جوانان نهاوند قرار دارند و هم چنین جهت نگهداری بهینه سالن های ورزشی شهرستان نگهداری این سالن ها را به هیئت های ورزشی واگذار کرده ایم و درآمد این سالن ها به حساب هیئت های ورزشی واریز می شود.
روزبه بیان کرد: از این بعد تمامی هیئت های ورزشی مردها و بانوان ارزیابی می شوند و در هیئت های بی تحرک و کم کار تغییراتی اساسی ایجاد خواهیم کرد و در نظر داریم سکان این هیئت ها را به دست نیروهای جوان و قهرمانان سپرده شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند اظهار داشت: در سال 95 جهت تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی شهرستان نهاوند 30 میلیون تومان اعتبار مصوب شده است بود که 35 درصد تخصیص پیدا کرد که مبلغ بسیار ناچیزی بود ولی امسال اعتبار خوبی جهت تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی شهرستان تخصیص داده شده است پیدا می کند.
وی در ادامه گفت: به منظور توسعه و تکمیل سالنهای ورزشی در شهرستان نهاوند بیش از 60 میلیارد ریال اعتبار از در طول فعالیت دولت تدبیر و امید تخصیص داده شده است است.
محرم روزبه افزود: این طرح ها مشمول بر افتتاح سالن ورزشی بانوان به مساحت 1500 متر مربع با اعتبار 41 میلیارد ریال ، افتتاح سالن ورزشی روستای رزینی به مساحت 975 مترمربع با اعتبار پنج میلیارد ریال ، سالن منزل تکواندو به مساحت 900 متر مربع و اعتبار 40 میلیارد ریال و سالن ورزشی روستای میان آبه به مساحت 957 متر مربع و اعتبار 45 میلیارد ریال است .
وی تصریح کرد: علاوه بر این به منظور ایجاد یک باب سالن ورزشی چند منظوره به مساحت یک هزار و 50 متر مربع و اعتبار 6 میلیارد ریال در روستای باباقاسم عملیات اجرایی آن در سال گذشته آغازو هم اکنون در حال ساخت می باشد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند گفت: خوشبختانه با بهره برداری از این طرح ها میزان سرانه ورزشی شهرستان به حد قابل قبولی رسیده و آنرا زیاد کردن داده است .
وی به پروژه های نیمه تمام ورزشی شهرستان نهاوند اشاره می کند و می گوید: در نهاوند 9 پروژه نیمه تمام ورزشی وجود دارد که اعتبار آن ها از محل اعتبارات ملی و استانی است و جهت اتمام این پروژه ها نیاز به تامین اعتبار داریم.
روزبه خاطرنشان کرد: این پروژه ها مشمول بر پروژه مجتمع ورزشی بانوان نهاوند، پروژه سالن باستانی نهاوند، زمین چمن برزول، زمین چمن فیروزان، زمین چمن گیان، سالن ورزشی باباقاسم، سالن باستانی دهفول، سالن ورزشی قلعه قباد و خوابگاه ورزشکاران نهاوند است.
انتهای خبر/ د

عبارات مهم : اداره

واژه های کلیدی: اداره | اعتبار | جوانان | مسابقه | ورزشکاران | سالن ورزشی | مدال ملی | ورزش نهاوند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog