chasseur المپیک مسابقه وزنه بردار وزنه برداری

chasseur: المپیک مسابقه وزنه بردار وزنه برداری رقابت های وزنه برداری بازی های المپیک پیشکسوتان جواد سمیعی متین وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم

گت بلاگز اخبار بین الملل پامپئو وارد کره‌شمالی شد

وزیر امور خارجه تازه آمریکا امروز چهارشنبه جهت ادامه زمینه‌چینی دیدار آتی دونالد ترامپ با رهبر کره‌شمالی وارد پیونگ‌یانگ شد.

پامپئو وارد کره‌شمالی شد

پامپئو وارد کره شمالی شد

عبارات مهم : آمریکا

وزیر امور خارجه تازه آمریکا امروز چهارشنبه جهت ادامه زمینه چینی دیدار آتی دونالد ترامپ با رهبر کره شمالی وارد پیونگ یانگ شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سی ان ان، یک مقام دولتی کره جنوبی امروز به در توکیو خبرنگاران گفت انتظار دارد مایک پامپئو، وزیر امور خارجه آمریکا که پیشتر مدیر سیا بود، به همراه سه زندانی آمریکایی که ماه هاست در کره شمالی زندانی هستند، این کشور را ترک کند. این مقام تاکید کرد، وقت و مکان نشست دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی هم احتمالا بعد از سفر پامپئو اعلام می شود.

رئیس جمهوری آمریکا سه شنبه در کاخ سفید گفت: “مکان، وقت و تاریخ گزینش شده است است و همه چیز مشخص است و ما مشتاق به دست آوردن یک موفقیت بزرگ هستیم.”ترامپ در پاسخ به این پرسش که آیا پامپئو با زندانیان آمریکایی از کره شمالی باز می گردد، با حالتی خجالتی گفت به زودی مشخص می شود. او افزود: عالی می شود اگر اینطور شود.

پامپئو وارد کره‌شمالی شد

در همین حال وزیر امور خارجه آمریکا سه شنبه راجع به این سفر در توئیتی نوشت: به دعوت رهبری کره شمالی مجداا به جمهوری دموکراتیک خلق کره باز می گردم. مایلیم یک نشست موفقیت آمیز میان مدیر جمهوری ترامپ و کیم جونگ اون برگزار شود.

پامپئو در جمع خبرنگاران همراش در راه کره شمالی گفت: مساله زندانیان شهروندان آمریکایی را مطرح می کنم و امید دارم پیونگ یانگ اقدام صحیحی انجام دهد. ما ۱۷ ماه است خواستارآزادی آنها شدیم. باز هم راجع به آن صحبت می کنیم. اگر آنها موافقت کنند، وجهه بسیار خوبی هست.

وزیر امور خارجه تازه آمریکا امروز چهارشنبه جهت ادامه زمینه‌چینی دیدار آتی دونالد ترامپ با رهبر کره‌شمالی وارد پیونگ‌یانگ شد.

مایک پامپئو پیشتر هم در تعطیلات عید پاک، زمانی که ریاست شرکت سیا را در دست داشت، در سفری محرمانه به کره شمالی رفته و با کیم جونگ اون دیدار کره بود. او سه شنبه گفت این سفر اجازه می دهد تا گفت وگوها ادامه یابد و شرح دستورکار نشست میان ترامپ و کیم مشخص شود. پامپئو گفت: قرار نیست مسیری که قبلا رفته ایم دوباره طی کنیم. تحریم ها تا زمانی که ما به اهدافمان نرسیده باشیم، کم کردن نمی یابد.

وزیر امور خارجه آمریکا همچنین ابراز امیدواری کرد دو کشور یک سری شرایطی را تعیین کنند که به عوض کردن روابط امنیتی آنها بینجامد. او همچنین به خبرنگاران گفت که دقیقا نمی داند که قرار است با چه کسانی در کره شمالی دیدار کند. او گفت: ما آماده ایم با هر شخصی که نماینده دولت کره شمالی باشد و بتواند پاسخ دهد، دیدار کنیم. بنابراین آماده ایم.

پامپئو وارد کره‌شمالی شد

واژه های کلیدی: آمریکا | آمریکایی | کره شمالی | دونالد ترامپ | وزیر امور خارجه | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog